SHAKTI DANCE® TANTSUJOOGA ÕPETAJAKOOLITUS Tase 1

Ärata oma keha, meel ja vaim. Lae ennast sära ja elujõuga ning väljenda oma tõelist olemust!

18.05 – 21.05.2023
27.06 – 2.07.2023
17.08 – 20.08.2023
15.09 – 17.09.2023
20.10 – 22.10.2023
25.11 – 26.11.2023
13.01 -14.01.2024 eksam

Sind ootab laiapõhjaline, vaimselt sügav ja kaunilt transformeeriv koolitus, milles põimuvad teooria ja praktika ning õpid Shakti Dance®️ joogatantsu ise praktiseerima ja tantsutunde juhendama. Shakti Dance®️ praktika ühendab rütmilise teadliku liikumise hingamise ja heliga, häälestades Sind kõiksuse harmooniaga. Graatsilise loomuliku liikumise abil joondad ennast, et sulanduda üheks Algallikaga. Shakti Dance®️ voolav, samas rütmiline praktika aktiveerib meditatiivset meelt, keha ja vaimu ärksust, viies Sind tagasi oma loomulikku olemise pühadusse. Graatsiast ja hetke ilust laetuna jõuad kohalolu seisundisse, mis toetab loovalt väljendama Sinu unikaalset olemust, et lubada oma annetel avalduda ja sulanduda üheks universaalse harmooniaga. Koolituse käigus puhastud ja tervened läbi liikumise. Ennast laadides ärkavad Sinu keha ja vaim. Kohtudes oma naiseliku elujõuga õpid väljendama oma hinge kutset. Õpid erinevaid jooga tehnikaid ja tantsustiile omavahel põimima ja järjestama. Saad hulgaliselt tööriistu vaimu ja keha energiavoo stimuleerimiseks ja tasakaalustamiseks.

Koolitus toimub inglise keeles ja tõlgitakse sünkroonis eesti keelde.

Koolituse kestvus:
180 (60 min) tundi klassiruumis,
25 tundi varahommikust praktikat (sadhana)
45 tundi iseseisvat õppimist (lugemine ja tehnikate harjutamine kodus)
– kokku 250 tundi.

Shakti Dance® joogatantsus kohtad õpetusi, mis pärinevad:
Joogafilosoofiast, Kundalini joogast, Sikismist, Sufismist, Budismist, Advanta Vedantast, Tai Chist ja erinevatest  tantsu- ja liikumise stiilidest.

Tantsujooga õpetajakoolitus viib sind väestavale rännakule. Olles osaks vaimse energiaga laetud grupist, saad avastada ja avada uusi eneseväestamise võimalusi:

 • Väljendad oma loovust
  Koged suurenenud elujõudu  ja sisemise avardumist joondudes Shakti energiaga. Paraneb meditatiivne rahumeelne kohalolu seisund nõnda, et Shiva saab Shakti kaudu õitseda ja väljendada orgaaniliselt oma sisemist potentsiaali.
 • Lood ühenduse oma kõrgema minaga 
  Shakti Dance® teadliku joogapraktika kaudu suurendad oma tundlikkust ja intuitsiooni ning tekib parem ühendus sisemine juhatusega.
 • Käivitad oma enesetervendaja väe
  Koged,  kuidas Shakti Dance®  praktika otsekui masseerib Sinu keha, vabastades pingeid ja blokeeringuid sidekudedest. Keha ja vaim vabanevad sügavatest harjunud käitumismallidest ja mudelitest, lõõgastuvad stressist, käivituvad keha enesetervendamise võime ja keha loomulik uuenemine. Avaned rahulikule, teadlikule seisundile ja harmoonias voolavale elule.
 • Süvendad oma isiklikku praktikat
  Õpetajakoolituse programm aitab sul viia oma joogapraktika täiesti uuele tasemele. Õppides kogenud koolitajatelt täiustad oma isiklikku praktikat ja õpid teisi juhendama.
 • Parandad oma elukvaliteeti
  Praktiseerides Shakti Dance® joogatantsu igapäevaselt, koged suuremat vaimset ja füüsilist energiataset, oled ärksam, täis entusiasmi ja hoiad kontrolli all negatiivseid tunded.


Koolitusele registreerumiseks täida vorm lehe alaosas või vajuta siia


 

REGISTREERUMINE

Shakti Dance® Tantsujooga Õpetajakoolitusele registreerumiseks täida allolev vorm:

21. aprillil toimub Tallinnas Shakti tantsu tund kõikidele huvilistele.
Tule ja tutvu!

Meie tiim

Koolituse õpetajad ja korraldajad

Sara Avtar

Meetodi looja, juhtiv koolitaja

Eluaegne tantsija ja Shakti Dance®️ ~ The Yoga of Dance looja. Sara on praktiseerinud ja koolitatud erinevates jooga- ja meditatsiooni stiile alates 1987. aastast, olles sertifitseeritud Yoga Alliance / E-RYT 500 Kundalini jooga juhtiva õpetajate koolitajana ja Sat Nam Rasayan tervendajana.

Sat Darshan

Juhtiv koolitaja

2008. aastal sai temast Shakti Dance® õpetaja ning sellest ajast alates on ta õpetanud tunde ja töötubasid ning korraldanud õpetajakoolitusi Soomes. Tema kirg on pehmema, naiselikuma ja peenema lähenemise vastu vaimsusele, mis võimaldab sügavat alateadlike tendentside ja rakumälu tervendamist.  

Siri Vedia

Professionaalne koolitaja

Siri Vedya on Shakti Dance® professionaalne treener, kes elab Helsingis. Ta on õpetanud Kundalini joogat alates 2008. aastast ja Shakti tantsu alates 2012. aastast ning veetnud palju aastaid avastades erinevaid tantsustiile juba oma nooruses. 

Ardas Kaur

Partner koolitaja

Ardasi joogapraktika algas 90ndate lõpus  ja ta kohtus Shakti Dance joogatantsuga umbes 2006. aastal. 2009. aastal omandas ta Shakti Dance tantsuõpetaja instruktori kutse.  

Terri Prabhudeep

Koolituse korraldaja

Joogaõpetaja aastast 2010, kundalini jooga õpetajate koolitaja, mantramuusik ja Hatu Mõisa koolituskeskuse looja.

Rohkem infot Shakti Dance® akadeemiast ja meetodist: shaktidanceacademy.online