Hatu mõis on joogaliku elustiili, koolituste ja retriitide keskus Loode Eestis.
Mõisahoone paksud seinad on täis elujõudu. Historitsistlikus stiilis peahoone on ehitatud kohalikus paekivist ja puidust ja käsitööna valminud savitellistest aastatel 1853–1864.

Hatu Mõis ja mõisapark oma pea 400-aastaste pärnapuudega on püha ruum, kus kosutada oma südant ja taastada ühtsustunne kõige looduga. Olles ümbritsetud loodusest on võimalus minna jalutuskäigule parki ja metsa või suplema idüllilises jões, mida ümbritsevad kõrkjad ja jõekupud ning kaunistab sädelevate kiilide lend.

Mõisa ainulaadne kõrge vibratsioon toetab vaimse kasvamise protsessi, aitab taastada sisemist rahu, taasluua ühendust oma hingega, aktiveerida oma sisemist potentsiaali ning käivitada õitseng inimese parima versioonina.

Hatu Akadeemia koolituskeskus jätkab elutarkuse ja elamise kultuuri jagamise ja hoidmise traditsiooni. Ajalooliselt tegutses pea pool sajandit mõisas kultuurimaja, kohalik kool ning raamatukogu.

Viimased 9 aastat on see olnud ka koduks joogaõpetajatele Terri ja Henry Mangile ning nende pojale. Nende teadlik elustiil ning igapäevane jooga- ja meditatsioonipraktika on panustanud toetava ruumi avaldumisse, mis puudutab ja toidab kõiki Hattu tulijaid.

Mangide perekonna missiooniks on hoida ja jagada Hatu Mõisa maagiat ning elu pühaduse muutumatuid väärtusi teadliku elustiili õpetusi jagades.