MEISTRIKLASS – SÜDAMETARKUSE AKTIVATSIOON

16. APRILLIL

Hatu Mõisas

9.30 – 14.30

Elurõõm ja õnnelikkus ei sõltu välistest oludest. Neid saab jooga tehnoloogiate abil endas ise käivitada.

Terri Prabhudeep

9.30 kogunemine

10.00- 13.30 aktivatsioon 

13.30 – 14.00 tervistav taimne lõunasöök

14.00  – 14.30 hüvastijätt

Südametarkuse Aktivatsiooni meistriklassi eesmärk on südamekeskuse energiavälja avardamine, et saaksid tunda ennast üha enam elusa ja loovana, õnneliku ja rõõmsameelsena.

Vanad Egiptlased ususid, et elu keskpunktiks ja inimliku tarkuse allikaks on süda, mitte aju. Nii mesopotaamlased kui kreeklased pidasid südant hinge keskpunktiks.

17. sajandil, teadusrevolutsiooni algusaastail hakati südant käsitlema kui mehaanilist pumpa, mille tagajärjel  lakati südant nägemast tunnete, emotsioonide ja meie kõrgeima olemusega ühendajana. Viimase kümnendi uued tuuled teaduse vallas on aidanud hoomata ja mõista südame tõelist tähendust, seda nii elektromagnetilisi välju tekitava elundi kui ühendväljaga ühendajana. Süda pole lihtsalt lihaspump vaid ka tundeid ja emotsioone mõjutada suutev elund. Süda on intelligentsust omav sensoorne elund, mis suunab otsustusvõimet ja aitab meil iseendid ja oma kohta maailmas mõista.

Südamest tulevad kõrgendatud tunded ühendavad meid armastuse, mõistmise, tänutunde, rõõmu, ühtsuse, leppimise, kaastunde ja isetuse teadvusega. 

Need on tunded, mis meile midagi annavad ja panevad meid tundma tervikliku ja maailmaga ühenduses olevana. Tänapäeva tempokas, stressirohkes, tootlikkusele keskendunud, kiirustavas maailmas on vaimse ja emotsionaalse tasakaalu säilitamine paras väljakutse ning tasakaalu kaotamine võib tervisele halvasti mõjuda. Mistõttu on stressi põhjustatud südamehaiguste osakaal jõudmas epideemilisele tasemele.

Õnneks ei ole olukord lootusetu. Südame koherentsust ja enda sisemist seisundit on võimalik sõltumata väliskeskkonnast lähtuvatest asjaoludest ise reguleerida. 

Nagu igasuguste oskuste arendamine, eeldab ka südame koherentsuse vabatahtlik tekitamine teadmisi, nende rakendamist ja praktikat. 

Koherentse südame korral on meie jaoks ligipääsetav “südame intelligentsus” ehk südame tarkus.

Südame koherentsusel on arvukalt kasutegureid. Nagu näiteks vererõhu alandamine, närvisüsteemi seisukord, hormonaalne tasakaal ja aju funktsioonide paranemine. 

Kõrgendatud emotsionaalseid seisundeid hoides ja soodustades on meil sõltumata välises keskkonnas valitsevatest tingimustest saada juurdepääs sellisele kõrgema taseme intuitsioonile, mis aitab paremini mõista iseennast ja teisi, on abiks stressi põhjustavatest mustritest hoidumisel, suurendab vaimset selgust ja soodustab otsuste langetamist.

Paljud meist praktiseerivad teadlikult või pigem alateadlikult iga päev õnnetu, vihane või hirmul olemist. Aga miks mitte praktiseerida rõõmu, armastust ja altruistlikke seisundeid?

Südametarkuse Aktivatsiooni praktilises meistriklassis praktiseerime kundalini jooga mõjusamaid südamekeskuse avamise harjutusi ja meditatsioone. 

Kodus praktiseerimiseks saad endaga kaas südametarkust aktiveeriva 11. minutilise meditatsiooni video.

Meistriklassi on oodatud ka joogaga alustajad.


Energiavahetus sisemise elurõõmu käivitamisse on 108 €. 

Hatu Akadeemia õppuritele ning Aktivatsiooni meistriklassi seerias varem osalenutele kehtib soodushind 88 €.

Selles sisaldub lisaks meistriklassile ka tervistav taime lõunasöök, 11- minutilise meditatsiooni video koduseks iseseisvaks praktiseerimiseks ja liitumine meditatsiooni toetusgrupiga.

**Koha meistriklassis tagab energiavahetuse laekumine Valguspere MTÜ kontole EE342200221054997760 13.-ks aprilliks

***Aktivatsiooniks riietu mugavalt ja kihiti, et oleks mõnus istuda põrandal ja ennast ka aktiivsemalt liigutada. 

Too kaasa oma veepudel, joogamatt ja pleed (kohapeal samuti olemas). Mugavaks majas liikumiseks sussid või villasokid.

Südametarkuse Aktivatsiooni praktilises meistriklassis praktiseerime kundalini jooga mõjusamaid südamekeskuse avamise harjutusi ja meditatsioone. 

AKTIVATSIOONI Meistriklasside ülesehitus on kogemuslik –  praktiseerime tõhusaid Kundalini jooga harjutuste seeriaid ja meditatsioone aktiveerides elujõu, külluse, rõõmu, südamlikkuse ja kaastunde tasandeid seespidiselt. 

Transformatsiooni toetavad loengud, arutelud-jagamised, hingamisharjutused, sügav lõdvestus, loodus, vabastav tants, mantad ja gongihelid.


SÜDAMETARKUSE AKTIVATSIOON on kolmas nelja-osalisest meistriklasside seeriast. 

Kõikide meistriklasside läbivaks sihiks ja teemaks on tegeliku inimpotentsiaali äratamine ja kestvalt vitaalsena hoidmine. 

Järgnemas on:

ELUJÕU AKTIVATSIOON
4. juunil

Kundalini ehk loovat eluenergiat järkjärgult ja järjepidevalt stimuleerides saavutame kõrgendatud ENERGIATASEME, motivatsiooni, enesekindluse ja ELURÕÕMU seisundi, mis ongi sügava sisemise ÕNNETUNDE aluseks.

Meistriklasside ülesehitus on kogemuslik –  praktiseerime tõhusaid Kundalini jooga harjutuste seeriaid ja meditatsioone aktiveerides elujõu, külluse, rõõmu, südamlikkuse ja kaastunde tasandeid seespidiselt. Transformatsiooni toetavad loengud, arutelud-jagamised, hingamisharjutused, lõdvestus, loodus, mantra- ja gongihelid.

AKTIVATSIOONI meistriklasside seeria on pidevas loomises, sestap ole valmis ka üllatusteks.

Terri Mang

Jooga ja tantsujooga õpetaja. Koolitaja ja mentor.

Terri on vitaalne ja sooja südamega jooga- ja Shakti Tantsu õpetaja, Hatu Akadeemia looja ja Hatu mõisa hoidja..