“Äratades sisemist tarkust”


Järgmine koolitus stardib 12. oktoobril 2023.

NB! Varase liituja soodustus -300€ kuni 4. septembrini.

Kundalini jooga on kaasajastatud jooga ja elustiili õpetus, milles põimuvad iidsed joogatarkused ja 20. sajandi joogatehnoloogia, tänapäevased teadusuuringud ning K. G. Jungi analüütilise psühholoogia teooriad.

Kundalini jooga süvaõppe- ja õpetajakoolitus järgib KRI (Kundalini Research Institute USA-s) rahvusvaheliselt tunnustatud õppeprogrammi.

12. – 15. oktoober 2023
01. – 03. detsember 2023
19. – 21. jaanuar 2024
16. – 18. veebruar 2024
22. – 24. märts 2024
19. – 21. aprill 2024
17. – 19. mai 2024
01. – 07. juuli 2024
15. september 2024

Kundalini jooga süvaõppe ja õpetaja koolitus on pea aastane, kõigile jõukohane teekond vaimsuse ja füüsilise tasandi tervise ning üldise heaolu parandamiseni. Koolitus on praktilisse ellu kohanduv joogalik rännak oma sügavama potentsiaali avastamiseks ning sobib ka tänapäeva tempokale inimesele. Õppeprotsessi iseloomustab kogemuse kaudu omandamine, mõjusad isiklikud- ja rühmapraktikad ning süsteemne teadmiste esitus. Õpetusi jagavad oma ala asjatundjad Eestist ja mujalt Euroopast.
Sisemise avardumise protsessi on toetamas 19. sajandi Hatu Mõisa peahoone aegumatuid väärtusi sümboliseeriv õpikeskkond ning ümbritsev loodus. Samuti lisab koolitusele sügavust protsessi toetav teadlikult valitud maitsev taimetoidu menüü

Et luua positiivseid muutusi oma ellu on esmatähtis tundma õppida iseennast:

 • energeetiliselt: inimene kui energiaolend, inimeses uinunud kosmiline teadvus kundalini, Praana ehk elujõud, energia liikumine, tattvad (elemendid), energiakeskused (tšakrad) ja -kehad, teadvus, ühendus kvanttasandiga jne;
 • füüsiliselt: erinevad kehasüsteemid ja -organid;
 • psühholoogiliselt: emotsioonid, alateadvus, mõtted ja mõttemustrid, harjumused.


Ning samaaegselt omandada teadmised, tehnikad ja diagnostikavahendid transformatsiooniks kasutades joogatehnoloogiat – hingamist, joogaasendeid, harjutuste seeriaid, kehalukke, meditatsiooni, heli, rütmi ja häält, jmt.

Kursuselt saad kaasa:

 • noorenenud keha ja paranenud tervise;
 • võimekuse teadlikult valida/luua meeleolu;
 • oskuse end häälestada positiivsele;
 • oskuse end väärtustada;
 • oskuse ennast tasakaalustada;
 • kontakti loomuomase tundlikkuse ja oma emotsioonidega;
 • õpetused kuidas viia oma elu ja olemine uuele tasemele;
 • õpetused ja tehnikad, et vabaneda mõttemeele loodud piirangutest;
 • oskuse ennast häälestada ja keskenduda;
 • oskused teadlikuks lõdvestumiseks;
 • võimekuse teha elus tarku valikuid;
 • tööriistad, mis aitavad vabaneda halbadest harjumustest;
 • õpetused, et võtta vastutus oma elu eest;
 • suurenenud loovuse;
 • ühenduse kõige elavaga;
 • südamekeskse elu põhimõtted;
 • ärganud sisemise teejuhi;
 • oskused juhendada ning aidata teisi, oma kogemusi ja õpitut jagada jpm.


Jooga annab Sulle teadmised ja tööriistad, et teha paremaid valikuid ja elada õnnelikuna ennast pidevalt teostades, luues sel viisil sisemise harmoonia kogemuse.

Õppetöö toimub eesti ja inglise keeles (tõlkega eesti keelde).

Koolitusele registreerumiseks täida vorm lehe alaosas või vajuta siia

Koolituse maksumus
Koolituse maksumus sisaldab õpetusi, jaotusmaterjale, õpikut, õpetajate reisikulusid, koolitusruumi kulusid, jm korralduslikke kulutusi.
Koolituse tasu on 2995 €.
Varase liituja soodushind on 2695 €, registreerides online vormi kaudu enne 4. septembrit ja tasudes tagastamatu registreerumistasu 495 € 4. septembriks 2023.
Kogu koolituse tasu korraga makstes (laekumine enne koolituse algust) on lisasoodustus -100 € nii enne 4. septembrit kui hilisema liitumise korral.

Koha koolitusele tagab tagastamatu registreerimistasu 495 € tasumine peale registreerimisvormi täitmist.

Õppetasu on võimalik tasuda ühe maksena või vastavalt tasumisgraafikule, täpsema info leiad kursuse infolehelt.

NB! Kokkuleppel korraldajaga saab lepingu alusel rakendada ka erinevat tasumisplaani (näiteks igakuist), selleks võta palun ühendust korraldajaga.
Koolituse tasus ei sisaldu majutuse ja toitlustuse ning 8 tunnisel meditatsioonipäeval või Rebirthing meditatsioonipäevadel osalemisega seotud kulud. Täpsema info leiad koolituse allalaetavalt infolehelt. 

REGISTREERUMINE

Õpetajakoolitusele registreerumiseks täida allolev vorm:

Meet our amazing team.

Here are your Teacher Trainers

Jivan Mukta

Lead Trainer

Jivan Mukta PhD. was born in Chile. He is a Lead Trainer of Kundalini Yoga and a traveling teacher, trainer and counselor.
Jivan Mukta is also trained as a Political Scientist and Historian, as well as a Doctor in Study of Religions in the University of Helsinki.

Sat Darshan

Trainer & Sound Healer

In 2004 she became a Kundalini Yoga Teacher, and in 2011 became a Teacher Trainer. She is passionate about coaching sensitive women and couples on their path of self-healing and self-discovery.

Terri Mang

Course organiser, Trainer & Mantra Musician

Terri Prabhudeep is a yoga teacher since 2010, an associate trainer at Aquarian Teachers Academy, a coach, a mantra musician and a lady of Hatu Manor.

Margit Kurm

Trainer

Taranbir has MA in Information Science and more than 15 years experience in managing companies and organizations. At the moment, she is the associate trainer in the Aquarian Teacher Academy.

Henry Mang

Healer, Yoga Teacher, Brand Manager

Henry is Meditative Healer and Yoga Teacher. He is the initiator and Team lead of the Aquarian Festival, and founder of Hatu Academy.
He is in house Brand Manager and Tech Support Engineer.