“Elutsüklid ja elustiil”

31.03 – 02.04 ja 26. – 28.05 2023

KRI 2 taseme õpetajakoolitus 2023
Hatu Mõisas + ONLINE võimalusega


Elutsüklitega arvestamine ja nendega kooskõlas elamine on võimalus ja teekond harmoonilise ning õnneliku elu kogemuseni. “Elutsüklid ja elustiil” L2 praktiliselt koolituselt saad juurde teadmisi inimesele omastest elutsüklitest ning nendes peituvatest võimalustest, mis aitavad Sul eluga harmoonias kaasa voolata.

Teadlikkus elu tsüklilisusest praeguses Dwapara ja Veevalaja ajastul on igapäevase heaolu ja eneseteostuse võtmeküsimus. Kundalini jooga transformeeriv tehnoloogia ja elustiili teadlikkus saavad olla toetajateks Sinu vaimse kasvamise teekonnal.

Koolituselt saad kaasa inspiratsiooni ja lisateadmisi, kuidas oma eluenergiad paremini tunda ja juhtida ning seeläbi ka joogaõpilasi paremini teenida.

7-aastane tsükkel on meie identiteedi jaoks kõige olulisem. See määratleb viisi, kuidas me kogeme maailma, millised on meie väärtused, ning kuidas mõistame oma eesmärke. Esimene 7-aastane tsükkel on pöördelise tähtsusega, sest see paneb aluse meie identiteedile ja teadvusele. See, kuidas me sellest elutsüklist välja tuleme, mõjutab paljuski meie tulevikku. See on üks põhjus, miks teatud kriyad ja meditatsioonid võivad nii kasulikud olla – need suunavad ja aitavad vabaneda piirangutest, mis on sageli omaks võetud kõige esimese 7-aastase tsükli jooksul.

11-aastane intelligentsuse elutsükkel hõlmab võimet väljendada oma mõtteid, tegutseda vastavalt sellele, mida teame, ja võimekust oma valikute tulemusi hinnata. See on võime valida edukas strateegia keerukate konkureerivate lahendite hulgast. 11–22 eluaastasta jooksul luuakse uued strateegiaid, kuidas läheneda gruppidele ja partnerlusele. Alates 22. eluaastast muutub maailm ise väljakutseks ja minevikus toiminud strateegiad muutuvad taas. Intelligentsuse tsükkel on on teekond õppimisest, teadmiste avardamisest ja meetodite leidmisest, mis aitavad seada eesmärke ja leida parim tee nendeni jõudmiseks.

18-aastase eluenergia tsükli muutudes pöördub inimkeha järk-järgult füüsilistelt energiaallikatelt peenemate ja vaimsemate energiavarude poole, nagu praana. See nihe on loomulik. Kui me selle muutusega rütmis ei liigu, siis riskime proovida oma eluenergiat suurendada muude vahenditega, millest paljud võivad olla ebatervislikud ja kahjulikud. Kui meil on harjumus loota elujõu kunstlikuks tõstmiseks stimulantidele võime hakata tekitama soovimatuid stressi mõjusid meie tööle ja suhetele ning seda märksa varem, kui ootame.

Joogaõpetaja L2 jätkukoolitusel “Elutsüklid ja elustiil” saad teada rohkem elutsüklitest ja avastad võimalused, mis aitavad eluga harmoonias ja loomulikult voolata.