Mul Mantra Japa

Kuupäev | Date

21 jaanuar, 2024

Aeg | Time

08:00

MUL MANTRA JAPA 1001

Meditatsioonipäev pühapäeval, 21. jaanuaril 2024.

Ruumi hoiab ATA jooga õpetajate koolitaja Terri Prabhudeep omaloodud mantramuusikaga.

Kundalini jooga tehnoloogias on heli transformeerival toimel keskne koht. Heli vibratsiooni ja mantrate muundav toime pääseb ligi kõikjale, luues muutust alateadvuse süvakihtides, ajukeemias ja füüsilise keha tasandil. Enese häälestamine oma kõrgema jumaliku potentsiaaliga on Veevalaja ja Dwapara ajastul võtmeküsimus. Kundalini joogas kasutatakse mõistet Shab(a)d Guru. See on uue ajastu tervendav ja transformeeriv kvant tehnoloogia, millele igal inimesel on ligipääs.

Mis on Shabd Guru? Shabd tähendab heli, Guru tähendab õpetajat/juhist või teadmisi, mis muundavad. Shabd Guru lihtsaim tähendus on – heli v. vibratsioon kui õpetaja. Sha-bdi algtähendus on – miski, mis läbistab ego. Shabd Guru kasutab Naadi, algset universaalset heli ego piirangute eemaldamiseks. Naadi muundaval toimel lahustades ego vajadustest lähtuvad tõkked. Shabad tuleneb sõnadest SHA ja B(A)D. SHA tähendab ego väljendumist, kiindumusi, millega me samastume, see osa egost, mis meid pimestab. BAD tähendab välja lõikamist, ära või välja juurimist. GU tähendab pimedust või teadmatust. RU on valgus ja teadmised. GUR on transformatsiooni valem või juhend.

Guru on see, mis/kes annab valemi või tehnika, mis muudab pimeduse valguseks, teadmatuse teadmiseks.

Vaimsel tasandil ja ka kvant tasandil oleme me kõik osa looja tohutust loomingust. EK ONG KAR. Me kõik oleme sisuliselt reaalsus, mis vibreerib ja loob. Seda reaalsust nimetatakse Sat Namiks. Kus Sat on reaalsus, tõde või eksistents, Nam loov identiteet või nimi.

Meditatsioonipäev pühapäeval, 15. jaanuaril 2023 kell 8.00.

L1 õpetajakoolituse lõpetamise üks tingimustest on Japa meditatsioonipäeval osalemine.

Sel aastal loitsime MUL MANTRAt taas 1001 korda. Seda mantrat loitsides saame ümber pöörata oma karmalise elusaatuse voolavaks ja dharmiliseks eluteeks. MUL MANTRA (juurmantra) vibratsioon aitab avardada teadvust ja lahustada energia blokeeringuid.

Japa on mantra kordamine seni, kuni saad selle vibratsiooniga üheks. Mida pikemalt loitsida seda tugevamalt tuleb ilmsiks mantra transformeeriv toime. Japa loob erakordselt sügava meditatiivse kogemuse. Mul Mantra tuum tähendus kirjeldab üks olemist – Ek Ong Kar – Looja on looduga üks – loodu on Loojaga üks.

See mantra annab sulle võimaluse olla ühenduses oma lõpmatu igavikulise olemusega ning kogemuse oma piiramatust potentsiaalist inimesena.

Alustame päeva kell 8.00 maandava Kriyaga. Palun saabu vähemalt 15 minutit varem. Alates 9.00 algab Japa loits. Kordame Mul Mantrat 1001 korda ja see kestab pausideta ca 8,5 tundi järjest. Mul Mantra on ainus heli, mida päeva jooksul loome.

Japa meditatsiooni lõpetab sügav lõdvestus-rännak gongiga, mida viib läbi imeline helivõlur Vivian Dhyan Sundri.

Ajakavasse on kavandatud 30 minutit jooksvateks pausideks ning keha kinnitamiseks. Selleks on alates 12.00 kaetud laud kergete ampsudega.

Meditatsioonipäeva panus (sisaldab ka päevaseid suupisteid ja teed) 78€ palun tasuda enne sündmust Valguspere MTÜ pangakontole EE342200221054997760 märkega Japa ja oma nimi. Koha tagab energiavahetuse laekumine.MUL MANTRA JAPA 1001

The space is held by Terri Prabhudeep Mang with her own mantra music.

By repeating Mul Mantra, we can transform our karmic fate into a flowing and abundant journey of self-realization.

Mul Mantra or the root mantra broadens consciousness and helps to untie energy blocks. It is like a code mantra that helps to dissolve the illusion of duality and leads you to experience of oneness with the Creator within you. There is everything in this mantra – it is both a description of the journey and also a technology.

The core meaning of the mantra describes oneness. Ek Ong Kar – The Creator is one with creation, creation is one with the Creator. This mantra gives you the opportunity to be connected to your infinite nature and to experience your limitless potential.

Japa is a repetition of a mantra until you become one with it’s vibration. The longer the you chant, the stronger the transforming effect of the mantra becomes apparent.
Mul Mantra Japa 1001 replaces the participation for graduating L1 teachers in White Tantra meditation day.

We start at 8.00 with Morning practice to prepare the body for meditation.
Japa will start at 9.00.
We repeat Mantra 1001 times and it lasts for 8.5 hours in a row without breaks. Japa ends with a deep gong relaxation.
The schedule includes total 30 minutes of breaks and for light meal. The table is covered with light vegetable snacks from 12.
The number of places on site is limited.

Tasumine | Reserve your spot

Tasu | Fee: Ticket Qty: Per Ticket Price:
Energiavahetus  78.00
Quantity: Total

Schedule Details

  • 21 jaanuar, 2024 08:00   -   19:00
Jaga | Share
Add to Calendar