,,Childplay Yoga Õpetajakoolitus” (joogamängu) kursus on neile, kelle sooviks on tuua oma ellu mängulusti, loovust ja lapsemeelsust ning õpetada joogatunde lastele.

Childplay 2024 toimub:

26-28 aprill

Registeeru alloleva vormi kaudu.

* Tunned, et võtad elu liiga tõsiselt või oled jätnud unarusse oma seesmine lapse?
* Oled unistanud lastejooga õpetaja loovast ametist?
* Oled õpetaja ja soovid omandada oskusi ja nippe, et osata ka lastele joogatunde juhendada?
* Soovid vanemana oma lastega mängides olla loov?

Kursus sobib lapsevanematele, õpetajatele, jooga instruktoritele või -õppuritele, liikumisõpetajatele, psühholoogidele – kõigile, kes soovivad pakkuda loomingulisi, rõõmsaid ja ,,joogalikke” tegevusi lastele vanuses 3-12 aastat.

Täiskasvanuil on võimalik sellel kursusel ühenduda oma seesmise lapsega, mis on võtme-elemendiks laste maagilise maailma mõistmiseks ja oma loovusega kontaktis olemiseks.

Gurudass Kaur üle maailma tunnustatud Kundalini Jooga juhtivõpetaja, kes jagab oma kogemust lastejooga õpetajana.

Kursus on väga loominguline, kus lapseliku mängleva kergusega omandatakse kõik lastejooga tunni läbiviimiseks vajalikud oskused, mängud, meditatsioonid, lapsele sobivad asanad.

Gurudass on koondanud kõik mängud, joogateooria, matrad ja kirjelduse lastejooga tunni ülesehitusest mahukasse õpikusse, mille kõik osalejad endaga kursuselt kaasa saavad. Lisaks saavad kõik kaasa ka tema enda loodud mantramuusika kogumiku.

22 tunnine Childplay Yoga kursus annab oskused ja tehnikad lastele jooga õpetamiseks, treenides ja toetades neid füüsilise ja vaimse arengu teekonnal.

Kursuse looja ja läbiviija on Gurudass Kaur.
Ta on õpetanud joogat ja töötanud lastega ning erinevas vanuses inimestega juba üle 35 aasta.

Ta on Childplay Yoga programmi looja ja kõrgetasemeline joogaõpetaja ja treener, tunnustatud KRI ja Yoga Alliance sertifikaatidega.

Kursuse käigus läbitakse detailselt ja samm-sammult lastejooga tunni ülesehitus. Tunni tegevuste ja komponentide teoreetiline omandamine on põimitud nende praktikasse rakendamisega. Kursuse käigus läbitakse palju näidisharjutusi, mänge, erinevaid arendavaid tegevusi, mida laste arengu toetamiseks pakkuda.

Kursuselt saad kaasa koormaga ideid, mida kasutada lastele joogatunde õpetades. Lisaks avaned ka omaenda mängulisusele ja loomingulisuslele. Gurudass Kaur jagab oma kogemusi, mis lastega töötab ja mis mitte. Kursusel läbitavate teemade hulka kuuluvad: asanad(asendid), tasakaalu harjutused, koordinatsiooniharjutused, nalja harjutused, motoorika arendamise harjutused, arutelud, meditatsioonid, mantra ja liikumise harjutused ja väga palju veel ..

Childplay Yoga tunnis õpetad lastele joogamängu, et nad muutua neid tasakaalukamaks füüsilisel ja emotsionaalsel tasandil. Jooga arendab laste koordinatsiooni, tasakaalu, paindlikkust, õpetab grupis koos tegutsema, huumorimeelt, arendab enesehinnangut, keskendumisvõimet ja aitab lastes pulbitsevat energiat positiivses, ülendavas keskonnas ,,kulutada”.

Childplay Yogast loe juurde www.childplayyoga.com

Kursus toimub inglise keeles ja tõlgitakse eesti keelde.

Kursuse panus on 350EUR. See sisaldab õpetusi, uuendatud kirjalikke materjale (Inglise keelseid) ja muusika allalaadimise faile.

Soovijaile öömaja kokku 54EUR ja taimsed toidud kokku 54EUR.

Tagastamatu regitreerimistasu on 80EUR.

 

powered by Typeform

Siin saad teha registreerumise tasumise: